Sindikat - problemi,predlozi,diskusije ...

Sve vezano za sindikalne teme,rad sindikata i ostalo...

Re: Sindikat - problemi,predlozi,diskusije ...

Postod Administrator » 16 Avg 2010 23:01

Član duki je banovan na 7.dana i temu zaključavamo !
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Stajs » 01 Sep 2010 23:51

Postovani prijatelji,clanovi NSM
svakim danom, bolesni umovi (ne svi,samo pojedinci ) iz SM sipaju gomilu prljavstina i bujicu mrznji na nasu adresu.Evo kako izgleda post jednog takvog pacijenta , objavljenog na njihovom forumu ... :

DZUKELE SU PONOVO POCELE DA LAJU I REZE!!!!!!!!!!!
Posle serije postova na nasem forumu, u kojima smo ponovo podsetili na lopovluke pojedinaca, kolega Zdenkos i ja smo dobili "prijateljski" savet sa vrlo, vrlo visokog mesta, da ne budemo toliko "aktivni" na forumu.
Ne verujem da ljudi tog ranga i polozaja prate nas forum, sto znaci da su dzukele ponovo lajale kod gazde!!!!!!!
Ali, na njihovu zalost, time su samo postigli kontra efekat, jer nam ti pritisci i pretnje daju snagu da istrajemo u borbi koju smo zapoceli u raskrinkavanju svih njihovih lopovluka i mahinacija. Ipak, te pretnje shvatamo vrlo ozbiljno jer ranjena zver je najopasnija, ali nas raduje sto je to samrtni ropac, sto uvidjaju i ostale kolege koje ih masovno napustaju, uvidjajuci svakim danom ko nas je doveo do katastrofalnog stanja u kom se nalazimo.
Kako saznajemo iz stampe, ovih dana su pripadnici zemunsko-surcinskog mafijaskog klana prebaceni u nove apartmane u Zabeli, tako da su njihovim odlaskom ostala upraznjena mesta u pritvorskoj jedinici specijalnog suda. Nadamo se da ce ta mesta biti vrlo brzo popunjena novim stanarima, koji ce se pridruziti svojim kompanjonima.
A i nije red da samo jedan brat robija, dok se drugi, koji ga je doveo, setka na slobodi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Njegovo ime i prezime je Rade Bradic,predsednik molerskog udruzenja pri SM u Lapovu od 6 clanova !!! Eto sta su za njega kolege koji nisu clanovi SM i ne dele isto misljenje !!! DZUKELE !!!! Sta vise reci ????

Note by hadzibane:LEPO sam sve članove upozorio da se lična imena NE SMEJU POMINJATI!!!Bez da to imenovani ne dozvoli.Uz to,post obiluje uvredama i zato ga nije trebalo repostovati sa drugog foruma,spustite malo loptu,ovo,ipak,neko čita kog ne zanimaju uvrede i slično,a bogami i neko iz Vrhovne komande(to znam iz iskustva i to ličnog,neću u detalje - i mene su opominjali!)...Znam da je ovo post sa foruma Mašinovođa Srbije i neka ide na čast onom ko ga je napisao i da se tamo pišu takve bljuvotine i uvrede na određenim temama da je to za krivično gonjenje,ali...Ne moramo da se prikazujemo kao kočijaši,već kao civilizovani ljudi.Reči tipa DŽUKELE i slično ja neću tolerisati na NSM forumu.Ako to kolege hoće-neka čine.Ja neću,pa po cenu da me se najuri sa foruma,samo zato što poštujem Kućni red foruma.
Hvala na pažnji.
Tema je ponovo pod katancem,dok ne osmislkimo kako da civilizovano i kulturno nastavite diskusiju!
hadzibane.
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod Stajs » 06 Sep 2010 11:25

Iako je tema zakljucana,na zahtev nekoliko nasih kolega koji su trazili to od mene , moracu da postavim jedan post jednog naseg mladog kolege, koga su pojedinci toliko zadojili mrznjom prema NSM-u,da sam ja ostao zapanjen otkud toliko negative u njemu. Procenite sami ...

Re: minut do 12

od gestapo u 04 Sep 2010, 10:51
Postoji li moral u redovima NSM-a?Kakvo humoristicko pitanje....

Svi mi u redovima NSM smo nemoralni , za razliku od njih koji su olicenje cistote i postenja . Ime autora ovog teksta je XX , pa vi nemoralne kolege , zahvalite mladom gospodinu na viskom misljenju koje ima o vama !!!!

p.s.

Da ne bi bilo zabune,izbrisao sam ime i prezime autora ovog teksta u kome nas doticni prikazuje kao nemoralne , samo iz razloga jer se radi o mladom coveku , koji tog momenta nije bio svestan tezine svojih reci !!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod hadzibane » 20 Okt 2010 11:46

Pogledajte DOKLE je došlo... Ovo prevazilazi SVE GRANICE ELEMENTARNE KULTURE!!!!!

http://www.facebook.com/group.php?gid=156443067712547
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Prethodni

Povratak na Sindikati