Bludni zivot pojedinih masinovodja na poslu

Sve ono što nije obuhvaćeno u gore navedenim temama a smatrate da je važno

Re: Bludni zivot pojedinih masinovodja na poslu

Postod Gruber!! » 23 Apr 2010 16:09

Pozdrav!!

Polako, polako...nikome ja nisam solio pamet, naprotiv...
Storm, moraš znati kako funkcioniše današnja komercijalna televizija: zabole voditeljku uvo i za mašinovođe i za krvav i težak i odgovoran posao koji oni rade /a rade, fakat/, nju zanima samo prljavština i što senzacionalističkiji prristup i odgovor!! puca joj prsluk što ti kriviš kičmu u šonobusu, što moliš boga da ti se ne polomi osovina ili ne rikne menjač, je*e joj se...nju zanimaju 2 stvari: rejting + šer. A rejting i šer se dižu samo kada neka budala kao ovaj tvoj kolega od pre neko veče izađe pred kameru i izasere se ovako i polije vas sve kofom govana....

a, sad, ruku na srcu, bljuvotarija ima u svakoj profesiji...od kancelarije do nuklearne elektrane i krana na 200m visine...narodse ostrvio, guta ta sranja jer niko neće da mu plasira kvalitetan sadržaj jer na njemu ne može da zaradi..a najlakše se paremlate na jeftinom senzacionalizmu, reality farmama i ostalim sranjima...zato je ovbaj vaš kolega i legao na rudu, uzeo /u dogovoru sa produkcijom, naravno/ i neku kintu za to a naneo vam je bruku i sramotu...

a kao i sve, pričaće se o ovome neko vreme a onda ćemo svi zaboraviti....
tako da, no hard feelings, ništa ja loše nisam mislio _)_)

pozdrav,

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod STORM » 23 Apr 2010 19:06

Slažem se s tobom i tvojim zadnjim postom,stoga
Peace brother,peace :uo:
Ako kaniš pobijediti-nesmiješ izgubiti
Korisnikov avatar
STORM

Pridružio se: 21 Mar 2010 16:50

Postod 644 » 25 Apr 2010 01:50

Juce mi drug rece, e setio sam se tebe kad sam gledao neku budaletinu na tv-u, reko hvala nisi trebao...
Ne gledam tu televiziju, nisim ni gledao emisiju, ali slazem se Gruberom u potpunosti. Sad prozivate kolegu, jeste kreten, ali svi koji su radili sa njim verovatno su znali kakav je , nije sigurno to sve skrivao u sebi , pa se izlajao na pinku. Ko je uopste dao takvom coveku ovako odgovoran posao, jer ocigledno ga nije obavljao kako treba.
Sve mi jasno i da je izblatio masinovodje, ali to je odavno trebalo biti spreceno!

P.S. Onaj ko je pisao dopis pinku blage veze sa pisanjem nema, bolje da mu je neko drugi sastavio !
Slika
644

Pridružio se: 27 Feb 2009 01:55

Postod padobranac » 25 Apr 2010 13:05

Pozdrav svima.Loše je što nas je bludni kolega okarakterisao kao razvratnike na lokomotivi.Ali ako je on lud mi ostali nismo.Doduše postoje nadležne institucije koje treba to da utvrde.Ovo samo pokazuje koliko smo različiti u svojoj sličnosti.Doduše trebao je jedan ovakav ispad da se skrene pažnja javnosti i na nas.Možda može ova situacija da se okrene u našu korist da bi ljudi videli i pokušali da shvate u kakvim uslovima radimo,mislim na deo priče kad se pominje vršenje nužde kroz otvorena vrata na 100km/h.Ali ipak mislim da je naneo nepopravljivu štetu ugledu struke.Mada ne mora da znači jer kod nas je svako čudo za tri dana.
padobranac

Pridružio se: 22 Feb 2009 03:13

Postod milan661 » 25 Apr 2010 20:24

Poštovani kolege, evo i ja da se pridružim ovim vašim komentarima, vezano za perverzno kazivanje, bolje rečeno okarakteriziranje jednog vašeg kolege-mašinovođe, na ponašanje svih strojovođa JP ŽELEZNICE Srbije, da su sexualni, manijaci.
Zaista prava sramota za tog ne bih ga nazvapo kolegu, nego DEBILA, jer koje mu pravo da na jednom mediju, a tv. medij i sami znate ima i te kako značaj na širu publiku, u ovom slučaju ta publika u večoj meri su sami putnici-korisnici prevoza.
Na žalost to je neizravna kolektivna ocjena jednog psihopate, kome, po meni nije više mjesto da općenito radi na tim poslovima, jer ako je sposoban tako šta izjaviti pred milijunskim auditorijem, bljuvotine, koje su totalno neistinite, pa šta je tek spreman učiniti unutar svoje sredine, bolje o tome ne razmišljati.
Da budem konkretan, tu osobu, zaista mora se maknuti i to što pre iz sredine, jer ne zaslužuje daljnje poštovanje, i još nešto , ono najmanje što se očekuje od njega, je to da da , ali pred javnosti svoju ispriku, ako ništa dr.
Toliko od mene i lijep pozdrav od kolege mašinovođe-strojovođe iz Osijeka, mojim prijateljima u Nišu, pozdrav od srca.
milan661

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:11

Postod medja » 25 Apr 2010 20:28

Stajs napisao:
Gospodine Dejane,jos jedno obavestenje za vas - Doticni masinovodja nije clan naseg sindikata.Poslacu vam na PP ,adresu foruma Sindikata Masinovodja ciji je on clan,pa vidite da li i kako reaguju njegove sindikalne kolege na ono sto su se desilo sinoc !!!!
Odgovor:
Auuu... kolegaaa...ovo je stvarno nisko. :wvf: Ne mogu da verujem svojim očima.Ovo je stvarno nisko i podlo.Tolika mržnja prema Sindikatu Mašinovođa.Pa zar je moguće da misliš da bilo koji mašinovođa,bilo kog sindikata,podržava ovakvu bruku profesije i preduzeća.Da li si time hteo da kažeš: evo kakvi su u tom sindikatu. q/1

A kako su reagovale ‚‚njegove" sindikalne kolege? Mogu da kažem da je odmah zakazana hitna sednica predsedništva sa samo jednom tačkom dnevnog reda, i mogu da kažem da su svi osudili njegov postupak na toj sednici.

Dotičnog kolegu ‚‚MEDIJSKU ZVEZDU" znamo kao hvalisavca koji želi da bude u centru pažnje.Sećam se komentara jednog makedonskod mv, posle takvog njegovog hvalisanja ,,samo se magare so ku*ot fali". Njegove priče su, ili izmišljene, ili dobro nafilovane i gotovo uvek pričane u pripitom stanju, kao i ovog puta. Ovo hvalisanje je otišlo predleko i koštaće ga, najverovatnije, zvanja mašinovođe a možda i radnog mesta.Svi smo znali da se je prijavio za emisiju, i mnogi su mu savetovali da to ne čini, ali nije se obazirao na to.I većina nas ne gleda tu emisiju, ali ovoga puta smo je svi čekali i zivkali se telefonom da je ne propustimo. Većina je i gledala, gledao sam i ja, i mogu da kažem samo da mi se smučilo.

Ne krivim ni PINK ni voditeljku. Voditeljka je upozoravala u više navrata ‚‚Vlastimire skocentrišite se... Vlastimire ne žurite sa odgovorima..." ali šta vredi, Vlastimir nacvrcan pa lupa li lupa...
MAŠINOVOĐE CELE SRBIJE UJEDINIMO SE
http://www.masinovodjesrbije.com/
medja

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:43

Postod Stajs » 26 Apr 2010 01:01

medja je napisao:Auuu... kolegaaa...ovo je stvarno nisko. :wvf: Ne mogu da verujem svojim očima.Ovo je stvarno nisko i podlo.Tolika mržnja prema Sindikatu Mašinovođa.Pa zar je moguće da misliš da bilo koji mašinovođa,bilo kog sindikata,podržava ovakvu bruku profesije i preduzeća.Da li si time hteo da kažeš: evo kakvi su u tom sindikatu. q/1

A kako su reagovale ‚‚njegove" sindikalne kolege? Mogu da kažem da je odmah zakazana hitna sednica predsedništva sa samo jednom tačkom dnevnog reda, i mogu da kažem da su svi osudili njegov postupak na toj sednici.

Dotičnog kolegu ‚‚MEDIJSKU ZVEZDU" znamo kao hvalisavca koji želi da bude u centru pažnje.Sećam se komentara jednog makedonskod mv, posle takvog njegovog hvalisanja ,,samo se magare so ku*ot fali". Njegove priče su, ili izmišljene, ili dobro nafilovane i gotovo uvek pričane u pripitom stanju, kao i ovog puta. Ovo hvalisanje je otišlo predleko i koštaće ga, najverovatnije, zvanja mašinovođe a možda i radnog mesta.Svi smo znali da se je prijavio za emisiju, i mnogi su mu savetovali da to ne čini, ali nije se obazirao na to.I većina nas ne gleda tu emisiju, ali ovoga puta smo je svi čekali i zivkali se telefonom da je ne propustimo. Većina je i gledala, gledao sam i ja, i mogu da kažem samo da mi se smučilo.

Ne krivim ni PINK ni voditeljku. Voditeljka je upozoravala u više navrata ‚‚Vlastimire skocentrišite se... Vlastimire ne žurite sa odgovorima..." ali šta vredi, Vlastimir nacvrcan pa lupa li lupa...

Kolega,gde vi vidite mrznju u mojim recima ? Mozda VI to negde duboko u vasoj podsvesti zelite da to izgleda tako kako ste hteli da izgleda ali istina je na drugoj strani !!!
Nemojte da izvrcete moje reci,nemote da ih desifrujete pogresnom sifrom,onom koja vama odgovara,nemate za to niti kvalifikaciju niti moju saglasnost !!! Zasto bih ja mrzeo vas,Djuric Milana,Zacu ,Marka ,...( izvinjavam se pomenutim,prvi su mi pali na pamet ) ? Zato sto mislite drugacije ? Ili zato sto mozda mislite da cete se za interese masinovodja izboriti kroz vas program ??? Postujem vase misljenje ali zahtevam da i vi isto postujete moje . Tek kada budemo to uradili i hladne glave sednemo za jedan isti sto,igramo otvorenih karata i jedni i drugi,bez pritisaka ili zabadanja noza u ledja,onda mozemo ostvariti ciljeve koji postoje u programima oba sindikata !!!!
Bez svega ovoga spomenutog u prethodnoj recenicic,bicemo rivali na sindikalnom terenu,pa kom opanci,kom obojci.Na zalost svih masinovodja Srbije !!!
Malo sam otisao u off,tema nisu sindikati,ali morao sam da odgovorim na prozivke kolege da ne bi pojedinci primili njegove reci zdravo za gotovo !! Drzite se teme jer ce svaki naredni post koji se ne pridrzava iste biti obrisan !!!!!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod medja » 26 Apr 2010 14:13

Gde vidim mržnju? Pročitajte citat vašeg komentara koji sam naveo i obojio crvenom bojom, gde likujete zato što dotični kolega nije vaš član. Ako vam to nije jasno, žao mi je ali ja nisam spreman da odvojim vreme za vašu edukaciju.
I ja sam se takođe udaljio od teme, ali sam i ja morao da odgovorim. Brisanje postova nije novost, navikao sam se na to i znam da uklanjate sve argumente koji vam nisu po volji.
I još jedno obaveštenje. U sredu Sindikat Mašinovođa ima sastanak u Nišu i biće prisutni predsednici svih odbora SM. Tema je upravo naš ‚‚posrnuli" kolega i njegove pretnje i vređanja nekih naših kolega koji ga osuđuj.To je odgovor na ono: ‚‚vidite šta su oni preduzeli povodom njegovog nastupa na televiziji". Valjda sam dobro citirao.
Pozdrav!
MAŠINOVOĐE CELE SRBIJE UJEDINIMO SE
http://www.masinovodjesrbije.com/
medja

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:43

Postod 441-704 » 26 Apr 2010 14:38

Alo bre ljudi...
Šta se sad pravdamo...vozimo pijani...puše nam usput...pišamo kroz vrata...krešemo usput šta ko stigne...sve je to istina...ali to radi pojedinac...koji ima ime i prezime...Lepo je to što se čovek otvorio...samo je to ružno što je sve nas posrao...trebao je da priča o sebi...ne u množini...no dobro je...vreme i karavani prolaze...pričaće o nama još par dana i sve će posle da ide svojim tokom...život ide dalje.
Sindikalna pripadnost...pa mogli bi malo diskutovati na tu temu...ali neću... jer će se neki iz suprotnog tabora uvrediti...njihov istaknuti član bi mogao puno što-šta da napiše na slične teme...no ajd zdravo...
yesterday is history...tomorrow is a mystery...today is fate
IF I WERE A TRAIN,I`D BE LATE AGAIN
Korisnikov avatar
441-704

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:18

Postod Stajs » 26 Apr 2010 17:36

medja je napisao:Gde vidim mržnju? Pročitajte citat vašeg komentara koji sam naveo i obojio crvenom bojom, gde likujete zato što dotični kolega nije vaš član. Ako vam to nije jasno, žao mi je ali ja nisam spreman da odvojim vreme za vašu edukaciju.
I ja sam se takođe udaljio od teme, ali sam i ja morao da odgovorim. Brisanje postova nije novost, navikao sam se na to i znam da uklanjate sve argumente koji vam nisu po volji.
I još jedno obaveštenje. U sredu Sindikat Mašinovođa ima sastanak u Nišu i biće prisutni predsednici svih odbora SM. Tema je upravo naš ‚‚posrnuli" kolega i njegove pretnje i vređanja nekih naših kolega koji ga osuđuj.To je odgovor na ono: ‚‚vidite šta su oni preduzeli povodom njegovog nastupa na televiziji". Valjda sam dobro citirao.
Pozdrav!

Kolega,mrznju ste samo VI videli,jer ste zeleli da moje reci lici na to,ali necu sad o tome,to dovoljno govori koliko ste vi edukovani !!! Da je doticni bio clan naseg sindikata,pa vi biste do sad tri puta razapeli na krst Baneta Petrovica i Bobana Levaka !!! Necu da licitiram imenima pojedinaca iz SM koji su hteli da ga stite od sankcija koje su preduzete prema njemu od strane rukovodstva firme ,a vrlo dobro obojica znamo da je bilo i takvih .Cak je i vase predsednistvo zastupalo isti stav,sve do onog trenutka kada je doticni izgubio kompas i slao svakojakve poruke neprimerne sadrzine predsedniku vaseg sindikata ( za sta ga ja osudjujem ) ? Zar niste bili na koslultacijama sa advokatom u vezi slucaja "TRENUTAK ISTINE ",zasto sad perete ruke od svega kao Pilat ?
Ovim stavljam tacku na diskusija sa vama o slucaju,kako ga vi nazvaste "posrnulog kolege"i ne zelim vise nikakvu polemiku sa vama po tom pitanju !!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

PrethodniSledeća

Povratak na Razno