Nasi prijatelji,poznate licnosti ...

Sve o svetu muzike

Nasi prijatelji,poznate licnosti ...

Postod Stajs » 14 Avg 2009 10:15

Postovani forumasi i forumasice ...
U ovoj temi predstavicemo vam mnoge poznate licnosti sa malih i velikih ekrana,glumce,sportiste,politicare,... inace velikuh ljubitelja zeleznice !!! Saznacete mnogo toga sto nikada ne biste to mogli putem stampe,TV-a i drugih medija !!! Siguran sam da ce ovo biti hit tema na forumu !!!!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Re: Nasi prijatelji,poznate licnosti ...

Postod Stajs » 02 Jan 2010 02:42

Proslo je 5 meseci,otkako sam otvorio ovu temu,a da nema nijednog posta u njoj !!! Trazio sam neku dovoljno harizmaticnu licnost,koja ce prva biti nas gost i otvoriti ovu temu,licnost koja ima " tezinu" ali je nisam nasao.Dosuse, u glavi su se motale mnoge poznate face iz sveta glume ,sporta,politike,da bi me na kraju,kad sam mislio da dignem ruke od ove teme, pozvao Romeo da dodjem na facebook i upoznam, sa Kornelijem Kovacem,znajuci iz mojih ranijih prica da sam veliki fan i postovalac muzike Korni grupe . Istog casa sinula mi je ideja - eto coveka koji ce prvi otvoriti ovu temu !!! Par meseci smo dogovarali nas susret sa Kornelijem,jednom je dogovoren i odlozen,na kraju je konacno odredjen datum - 28.decembar,sad vec prosle 2009 godine.Mesto sastanka je hotel Beograd,nadomak zeleznicke stanice,gde smo svratili na trenutak odmora,na nasem proputovanju za Hrvatsku.Tacno u zakazano vreme,pravo sa koncerta Bajage,na vratima hotela,pojavio se sredovecni,skroman i prijatan gospodin.Prisao je nasem stolu i kao da nas zna sto godina,upitao: "Jesu li medju vama Stajs i Romeo " ? U trocasovnom prijatnom caskanju sa ovim divnim ali nadasve skromnim gospodinom,zaboravio sam da treba da uradim intervju,ali nemojte mi zameriti,sve je teklo toliko spontano,da smo zaboravili na vreme i da nas konobari nisu uctivo (gasenjem svetla)opomenuli da je fajront odavno prosao,ko zna koliko bi se dugo zadrzali !! Umesto teksta evo slika ...
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Stajs » 02 Jan 2010 02:58

S7300312.JPG
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Stajs » 02 Jan 2010 03:09

S7300313.JPG
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Stajs » 02 Jan 2010 03:15

S7300314.JPG
S7300315.JPG
S7300316.JPG
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod 644 » 02 Jan 2010 19:14

Svaka cast na upoznavanju, ali mi nije jasno kako ste ga na kraju upoznali? Nemojte mi samo reci preko facebooka-a?
Slika
644

Pridružio se: 27 Feb 2009 01:55

Postod Stajs » 02 Jan 2010 19:30

644 je napisao:Svaka cast na upoznavanju, ali mi nije jasno kako ste ga na kraju upoznali? Nemojte mi samo reci preko facebooka-a?

Verovao ti ili ne, preko facebooka,mozda ce ti Romeo bolje objasniti detalje,jer ga je on prvi upoznao !!!!!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Stajs » 14 Avg 2010 08:36

U Nisu se ovih dana odrzava muzicki festival NISVIL,na kojem je ucesce uzelo mnogo poznatih muzicara sirom sveta.Jedan od njih je i nas prijatelj Kornelije Kovac,koji je i pored silnih obaveza,nasao vreme da bude gost naseg sindikata . Domacin nasem velikom kompozitoru ispred NSM Nis bio je Nebojsa Ristic - Romeo ...
Slika
a nasem prijatelju Korneliju je kao poklon sindikata,urucena majica NSM Nis !!!
Slika
Palo je obecanje da ce prilikom sledeceg gostovanja u Nisu,nas poznati hitmejker,biti gost u prostorijama naseg sindikata !!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Povratak na Muzika