Radio Stanica

Sve o svetu muzike

Re: Radio Stanica

Postod milanj » 24 Mar 2009 22:32

644 je napisao: Hoce li biti nesto od "zeleznickog" radija?

Nadam se USKORO, za koji dan bi trebao sa Sašom (Pas koji voli vozove) da sredim sve, tako da bi mogli negde oko 01 Aprila da krenemo!!! :)

Pozdrav, Milan.
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Postod milanj » 19 Nov 2009 01:43

Evo dragi moji posle dužeg vremena, ponovo sam odlučio da pokrenem Radio Stanicu, nadam se da cu ovaj put i da uspem! :D
Datum koji sam izabrao je 03. 12. 2009!
Narednih dana probaću da stupim u kontakt sa novom tv stanicom JRT Plus (Jugoslovenska Radio Televizija) koja je muzičko orijentisana a ima ili uskoro kreće i informativni program, E-Mail sam vec posalao u nedelju, no niko mi se do sada nije javio! :(
Ukoliko to ne uspe onda otvaram Radio po imenom (najverovatnije) Balkan Express!
No videćemo, moraću do tada i da kupim novi PC kako bi oslobodio Laptop i da naručim originalne CD-ove, jel bi onda za koju godinu (2-3) otvorio i FM Radio Stancu u Srbiju, a onda više ne smem da skidam preko neta pesme.
Nadam se da imam vašu podršku u svemu ovome.
A pomio bi čak forumaše iz Beograda (ukoliko se neko javi dacu mu adresu) možda da odu i do JRT Plus Televizije možda da pita dali su dobili majl i sl i šta misle o tome i da stupe samnom u kontakt preko majla, jel da zovem nesmem, roditelji mi ne dozvoljavaju!

HVALA vam još jedanput na podršci!
Pozdrav, MIlan!
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Postod milanj » 23 Dec 2009 22:03

HAHA bolje da nisam ništa ni pisao, prošao i taj dan i ništa! Jao baš sam smešan!!! :D

Pozdrav, Milan!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Prethodni

Povratak na Muzika