Radio Stanica

Sve o svetu muzike

Radio Stanica

Postod milanj » 02 Mar 2009 21:02

E pa dragi moji vec dosta dugo o ovome razmisljam i mislim da je sada doslo vreme mozda da krenemo!
Imam jednog prijatelja iz Slovenije koga sam upoznao preko nekih muzickih foruma, ima svoju Internet Radio Stanicu, jedno vreme sam bio voditelj na stanici, ali je nazalost ugasio stanicu, a sad otvorio novu, koliko ja znam sve je to besplatno, ima jedan pogram sa kojeg moze da se uzivo upali u program, to znaci kad ja pustam trenutno muziku i zavrsim svoje i idem offline neko drugi (nema veze de se nalazi) moze da dode online i da nastavi. Mislim da bi bila dobra ideja da imamo svoju Radio Stanicu. De bi se emitovale sve vrste muzike za koju ste zainteresovani, ja bi bio tu za narodnu muziku (Dragana Mirkovic, Lepa Brena, Ceca, Nedeljko Bajic-Baja, Maja Marijana, Sasa Matic, Jana, ...) a neko drugi sa ovog ili railserbia.net foruma (ako su zainteresovani) bi mogao biti tu za neku drugu vrstu muzike. Tako da bi mogli da bi program mogao ovako izgledati:

08:00-14:00 zabavna/pop muzika
14:00-19:30 narodna muzika
19:30-00:00 neka druga vrsta muzike ili nastavak narodne
onda bi noci bila pauza ako nenademo nikog ko bi mogao i nocu da pusta muziku

Ja bi mogao svakog dana osim utorka od 14 do 19:30, utorkom od 16 sati.

Ako neko ima mikrofon i interesuhje ga mogao bi da bude voditelj za Vesti, koje bi recimo mogle biti u 09:00, 12:30, 16:30 i 22:30(ali nije potrebno).

Neznam, ako vas interesuje mogao bi da sredim i dobili bi svoju Radio Stanicu, ali nam takode neko treba ko bi nam napravio internet sajt za Radio Stanicu.

Stanica bi se mogla zvati: Radio Železničar, Radio Brzi Voz, Radio Železnice ili nešto sl.

Pozdrav, Milan!
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Re: Radio Stanica

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 21:20

Interesantna ideja...
Smatram ipak da bi na toj eventualnoj radio net stanici trebali biti zastupljeni svi vidovi tj.pravci muzike,a ne samo narodnjaci i zabavnjaci,da se prave tematske emisije i slično.
Što da ne?!Ja se javljam za Rock/Blues/Jazz tematiku.Ako to pokrenemo,vrlo rado bih učestvovao u odabiru muzike ove tematike.Za naknadne dogovore oko termina se lako dogovoriti.A i za noćno puštanje muzike nije problem.Napuni se Winamp i sve samo radi do ujutro.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod milanj » 02 Mar 2009 21:25

Naravno da pored narodne i zabavne muzike moze i neka druga vrsta muzike. :)
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Postod Stajs » 02 Mar 2009 21:30

Odlicna ideja !! Milane,imas desetku za ovo !! Mozes li mi na PP malo detaljnije objasniti kako bi sve to funkcionisalo ???
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod milanj » 02 Mar 2009 21:32

Može, samo neznam šta te tačno interesuje, za sad znam samo kako se radi sa programom sa kojem se pušta muzika a oko otvaranje stanice, siguran sam poocice nam malo taj moj prijatelj iz Slovenije! :)
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Postod Boris712 » 02 Mar 2009 21:36

Ja sam isto za :)
Boris712 - Moderator
MACOSA baš je bona kad je voza majstor Bora
Korisnikov avatar
Boris712
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:30

Postod Stajs » 02 Mar 2009 21:42

Raspitaj se kod prijatelja,kako bi sve to islo,pa da uradimo nesto po tom pitanju !!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 21:46

Kao što rekoh,moju PUNU podršku imate!Treba nešto da se uradi po tom pitanju.To bi stvarno bio dosta zanimljiv projekat!Moja ,a verujem i Stajsova ogronma muzička kolekcija svih žanrova muzike stoji na raspolaganju!!!

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod milanj » 02 Mar 2009 21:53

Drago mi je što ste zainteresovani! :)
Evo sutra ili prekosutra cu se raspitam kod prijatelja oko stanice.

Pozdrav, Milan.
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 21:55

Raspitaj se,pa blagovremeno javi da se dogovorimo ko detalja.
Pozdrav iz Sombora,
Nemanja.

Korisnikov avatar
hadzibane

Sledeća

Povratak na Muzika