Radnje oko postavljanja videa

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Radnje oko postavljanja videa

Postod Administrator » 23 Jul 2010 14:39

Molio bih moderatore na temi video i fotografije da pomognu u ređivanja već postavljenih videa na forumu.Najme radi se o sledećem:

Videa koja su do sada postavljena nisu vidljiva zbog promjene skripte za postavljanje videa koja je sad mnogo jednostavnija jer se kopira kompletan link sa youtuba.Moderatori na temam videa moraju samo ispred već dodanog koda kopirati ovaj link i urediti sva dosadašnja postana videa.

Ovako je izgledalo prije :[youtube]2zvIj4t)frk3[/youtube]

A sad ispred ovog samo dodajte :[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2zvIj4t)frk3[/youtube]

Hvala
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Re: Radnje oko postavljanja videa

Postod ZlayoZg » 24 Jul 2010 18:03

Pozdravljam ovo,ali sad mi se javio problemćić da moram mijenjati linkove od svih svojih videa na forumu.A tako i ostali...
Korisnikov avatar
ZlayoZg
Moderatori

Pridružio se: 03 Maj 2009 12:58

Re: Radnje oko postavljanja videa

Postod Administrator » 24 Jul 2010 19:27

ZlayoZg je napisao:Pozdravljam ovo,ali sad mi se javio problemćić da moram mijenjati linkove od svih svojih videa na forumu.A tako i ostali...

Znam ZlayoZg dao sam to u obavjestima i zamolio di pomognete u tom problemu znači da sredite svoja videa vremenom će se to popraviti. :gore:
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Povratak na Moderatorski panel