Globalni moderatori

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Globalni moderatori

Postod Administrator » 07 Feb 2009 01:08

Poštovani moderatori foruma, uskoro ćete dobiti činove globalnog moderatora, a to znači da će te imati POTPUNE mogućnosti na forumu. Sami ćete se usaglasiti šta treba činit i podešavati po pitanju postova, tema, uploada, downloada ...banovanja, nagrađivanjaitd. Ovom forumu je potrebno tako nešto kako bi se brže izvršavale obaveze i ispravljale nepravilnosti. Srdačan pozdrav!
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Re: Globalni moderatori

Postod Toni » 07 Feb 2009 01:14

Hvala Gazda !!
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod Administrator » 07 Feb 2009 06:15

Hvala Gazda !!

Samo da isprobam da li radi cirtiranje pošto od vas niko nije pogledao da ova opcija postoji još od startovanja foruma. Naime, kada otvorite prozor za odgovor, četvrto po redu dugme je Quote, pritisnete na Quote, spustite se naniže i selektujete tekst koji želite da citirate, zatim idete na (copy>paste) između (quote) (quote). Funkcionalnost na forumu je više nego dobra, maksimalna rezolucija slike koju želite da uploadujete je 800x600 pix, dozvoljeni su formati jpg, jpeg, gif. Od audio formata mp3, real, kao i 3gp. Dokumente uploadujete sa ekstenzijom (.doc) ili (.tex). Pogledajte i slobodno isprobajte sve mogućnosti foruma u ovom moderatorskom panelu, ia ja ću vam biti uvek na pomoći kada zatreba. Manje paničite a više radite :lol: Pozdrav svima!!!
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Toni » 07 Feb 2009 13:45

od Otpravnik u Sub 07 Feb, 2009 03:15

Hvala Gazda !!

Samo da isprobam da li radi cirtiranje pošto od vas niko nije pogledao da ova opcija postoji još od startovanja foruma. Naime, kada otvorite prozor za odgovor, četvrto po redu dugme je Quote, pritisnete na Quote, spustite se naniže i selektujete tekst koji želite da citirate, zatim idete na (copy>paste) između (quote) (quote). Funkcionalnost na forumu je više nego dobra, maksimalna rezolucija slike koju želite da uploadujete je 800x600 pix, dozvoljeni su formati jpg, jpeg, gif. Od audio formata mp3, real, kao i 3gp. Dokumente uploadujete sa ekstenzijom (.doc) ili (.tex). Pogledajte i slobodno isprobajte sve mogućnosti foruma u ovom moderatorskom panelu, ia ja ću vam biti uvek na pomoći kada zatreba. Manje paničite a više radite :lol: Pozdrav svima!!!

Ma ok je , radi ali smo mi bili navikli da citiranje posta bude direktno i automatsko čak je i pisalo ssvačije citiranje, NPR. ovo moje sad citiranje bi gore pokazalo ( Otpravnik je rekao: pa onda citirajuci tekst) ali ok ...
i ovo nije lose. Navicicemo se.
Korisnikov avatar
Toni

Postod Boris712 » 07 Feb 2009 13:48

od Otpravnik u Sub 07 Feb, 2009 03:15

Hvala Gazda !!

Samo da isprobam da li radi cirtiranje pošto od vas niko nije pogledao da ova opcija postoji još od startovanja foruma. Naime, kada otvorite prozor za odgovor, četvrto po redu dugme je Quote, pritisnete na Quote, spustite se naniže i selektujete tekst koji želite da citirate, zatim idete na (copy>paste) između (quote) (quote). Funkcionalnost na forumu je više nego dobra, maksimalna rezolucija slike koju želite da uploadujete je 800x600 pix, dozvoljeni su formati jpg, jpeg, gif. Od audio formata mp3, real, kao i 3gp. Dokumente uploadujete sa ekstenzijom (.doc) ili (.tex). Pogledajte i slobodno isprobajte sve mogućnosti foruma u ovom moderatorskom panelu, ia ja ću vam biti uvek na pomoći kada zatreba. Manje paničite a više radite Pozdrav svima!!!

Ma ok je , radi ali smo mi bili navikli da citiranje posta bude direktno i automatsko čak je i pisalo ssvačije citiranje, NPR. ovo moje sad citiranje bi gore pokazalo ( Otpravnik je rekao: pa onda citirajuci tekst) ali ok ...
i ovo nije lose. Navicicemo se.

Evo valjda sam sam uspeo :)
Boris712 - Moderator
MACOSA baš je bona kad je voza majstor Bora
Korisnikov avatar
Boris712
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:30

Postod hadzibane » 16 Feb 2009 19:36

Počev od 16.02.2009 godine Globalni Moderatori Foruma postali su:
1.Stajs
2.Toni
3.hadzibane

Drage Kolege i Prijatelji;Za sve eventualne probleme u vezi funkcionisanja i pravilnog rada Foruma,u svako doba se možete javiti nekom od gore navedene trojice Moderatora.
Pa da nastavimo i dalje da radimo ovako kvalitetno kako smo i otpočeli!
Želim nam sve najbolje u budućem radu!
Živeli!!!
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod 441-704 » 16 Feb 2009 20:28

Tako je Nemanja...ajmo da nastavimo u tom tempu i načinu kako smo počeli pre eto skoro 15 dana
yesterday is history...tomorrow is a mystery...today is fate
IF I WERE A TRAIN,I`D BE LATE AGAIN
Korisnikov avatar
441-704

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:18

Postod hadzibane » 01 Mar 2009 14:26

Od juče uključen je u rad još jedan Globalni Moderator,tako da su"globalisti"na Forumu sledeći:
1.Stajs
2.Toni
3.hadzibane
4.Gruber!!
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod Gruber!! » 01 Mar 2009 20:17

Pozdrav!!

e, od sada ide plan K-19...
vi svi znate sa kakvim covekom imate posla :twisted: :twisted:
`odma da Vam kazem - vise nema zezanja, ako zatreba - metla ce raditi i prekovremeno!!!

pozdrav svima!!

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod Toni » 01 Mar 2009 20:35

Mi odmah koristimo pomoć prijatelja !!!
putem naše mreže pozvaćemo našeg prijatelja Ninoslava. :lol:
Korisnikov avatar
Toni

Sledeća

Povratak na Moderatorski panel