Uredjenje tema

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Uredjenje tema

Postod Stajs » 23 Sep 2009 12:17

Administratoru-daj promeni ovo smajlice,zar ne vidis da ih je vreme pregazilo ?
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod Administrator » 26 Sep 2009 15:05

Poštovani, ne vidimo da ih je vreme pregazilo. Za bilo kakvo apliciranje u tom smislu mora nam sugerisati nik "romeo". Pozz.
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Stajs » 26 Sep 2009 17:00

admin je napisao:Poštovani, ne vidimo da ih je vreme pregazilo. Za bilo kakvo apliciranje u tom smislu mora nam sugerisati nik "romeo". Pozz.

Postovani,ja sam taj koji odlucuje o forumu,da se ne zaboravite i svidelo se to vama ili ne !!! Romeo vodi finansije,ja odlucujem uredjivacku koncepciju.Ako vam se to ne dopada,mozete podneti ostavku na mesto administratora .
Pozz
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Administrator » 26 Sep 2009 21:03

Poštovani, koliko smo upućeni i rečeno nam je da uređivanje foruma od juna meseca vodi Romeo (nik romeo nis), pošto je vama ukinuta funkcija uređivanja, a drugačija uputstva nismo dobili. S druge strane, ne vidimo razloga za vaše ishitrene izjave ovde na forumu,- povodom avatara koje smo već par puta ažurirali. Da li je forum nsm-nis lično vaš ili pripada svim članovima nsm-nis, to nije naš posao da znamo, ali smatramo da ne bi trebalo da zauzimate tako visokoglavnokomandujći stav jer bi ste u tom slučaju morali da znate da kao moderator u sledećem ličnom obraćanju ovde koristite pvt, email administratorskom timu...itd, ili ćemo primeniti odgovarajuće sankcije za nedozvoljeno lično obraćanje prema pravilniku ovog foruma (vidi pravilnik). Srdačan pozdrav.
Korisnikov avatar
Administrator

Postod Stajs » 27 Sep 2009 01:58

admin je napisao:Poštovani, koliko smo upućeni i rečeno nam je da uređivanje foruma od juna meseca vodi Romeo (nik romeo nis), pošto je vama ukinuta funkcija uređivanja, a drugačija uputstva nismo dobili. S druge strane, ne vidimo razloga za vaše ishitrene izjave ovde na forumu,- povodom avatara koje smo već par puta ažurirali. Da li je forum nsm-nis lično vaš ili pripada svim članovima nsm-nis, to nije naš posao da znamo, ali smatramo da ne bi trebalo da zauzimate tako visokoglavnokomandujći stav jer bi ste u tom slučaju morali da znate da kao moderator u sledećem ličnom obraćanju ovde koristite pvt, email administratorskom timu...itd, ili ćemo primeniti odgovarajuće sankcije za nedozvoljeno lično obraćanje prema pravilniku ovog foruma (vidi pravilnik). Srdačan pozdrav.

Postovani,
veoma ste lose upuceni,prema tome,Romeo ce vam potvrditi moje navode.Forum koji postoji je forum svih nas,a ne funkcionise onako kako je zamisljen,zato sto ste vi prekrsili kodeks profesionalizma na koji ste se toliko zaklinjali !!!
Ja nisam zauzeo nikakav glavnokomandujuci stav,samo sam trazio da promenite smajlice koje je pregazilo vreme,a sto je zelja i teznja svih clanova foruma.To sto nema gomila slika i to sto su zauvek izgubljeni mnogi postovi,govori o vama i vasoj strucnosti.Sve te slucajnosti nisu se dogadjale na forumu masinovodjasrbije.vec samo na forumu nsm-a nis.Bas bih voleo da me sankcionisete,da vidim dokle dostize vas egoizam i bezobrazluk.Izvrsni odbor Nezavisnog sindikata masinovodja Nis, ce na prvom sledecem odboru pokrenuti pitanje vase smene !!!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod romeo_nis » 27 Sep 2009 02:13

Postovani Admine molim da promenite smajlice koje je vreme pregazilo i bez rasprava molim smirite duhove
romeo_nis

Pridružio se: 04 Feb 2009 17:20

Postod Administrator » 28 Sep 2009 00:04

Romeo, hvala, nema nikakvih duhova, stanje je redovno, samo smajliji nekima malo prave probleme. Za par dana, pored redovnog održavanja, biće ubrzo sređivana baza smajlija i avatara. Pozdrav!
Korisnikov avatar
Administrator

Postod romeo_nis » 28 Sep 2009 21:38

Hvala
romeo_nis

Postod romeo_nis » 29 Sep 2009 12:13

Obavestenje administratoru da je gospodin Stajs globalni moderator i da je zaduzen za forum i vodjenje istog,te da prihvataju sve primedbe i sugestije sa njegove strane.
romeo_nis

Postod hadzibane » 04 Okt 2009 15:26

Otkad to Nešo,kad je Stajs,koliko sam upoznat,dao ostavku na funkciju"Globaliste" na Forumu?
Da se nije predomislio?
Ja bih voleo da jeste.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel