Problem

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Problem

Postod hadzibane » 26 Jul 2010 14:44

Naš korisnik miša,poslao mi je PP u kojoj stoji:

CITAT:

"Zašto kada pokušavam da nakačim sliku, piše da fajl koji sam pokušao da postavim je neispravan, aslika je snimljena digitalcem?"

U čemu je problem?Ja ne bih znao,pa molim admina ili nekog ko zna da kaže,pa da mogu da odgovorim čoveku.On nas prati od prvog dana i veliki je vozoljubitelj.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod Administrator » 26 Jul 2010 14:52

hadzibane je napisao:Naš korisnik miša,poslao mi je PP u kojoj stoji:

CITAT:

"Zašto kada pokušavam da nakačim sliku, piše da fajl koji sam pokušao da postavim je neispravan, aslika je snimljena digitalcem?"

U čemu je problem?Ja ne bih znao,pa molim admina ili nekog ko zna da kaže,pa da mogu da odgovorim čoveku.On nas prati od prvog dana i veliki je vozoljubitelj.

Kolega neka pokuša direktno preko imageshacka ili drugog programa staviti je direktno u post a ne ovde dole na dodaj fajl i sve ok. :rok:
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Toni » 03 Avg 2010 22:33

[blink]Zašto postovi koje napiše Damir661 ponovo čekaju na odobrenje ???????????????[/blink]
Mislim da je to bio problem i kod početka rada foruma a evo ponavlja se. Može li neko objašnjenjce, a ujedno i edukacija od strane admina,kako nekog kritičnog forumaša staviti na tu listu da mu se svaki post prvo pregleda pa onda odobri ili ne.
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod Administrator » 03 Avg 2010 23:35

Zao mi je veceras nemogu nista uciniti jer sam na poslu sutra ce biti objasnjeno i popravljeno.Pozdrav
Korisnikov avatar
Administrator

Postod Administrator » 04 Avg 2010 10:33

Toni je napisao:[blink]Zašto postovi koje napiše Damir661 ponovo čekaju na odobrenje ???????????????[/blink]
Mislim da je to bio problem i kod početka rada foruma a evo ponavlja se. Može li neko objašnjenjce, a ujedno i edukacija od strane admina,kako nekog kritičnog forumaša staviti na tu listu da mu se svaki post prvo pregleda pa onda odobri ili ne.

[blink]Postovi koje napiše damir661 neće više čekati na odobrenje moderatora.[/blink]Rešili smo taj problem sa našim vrednim damirom661.Pa damire sretno u novim postovima.

A što se tiče edukacije za kolegu tonija i ostale vredi sledeće:Svaki kritični forumaš se može staviti na čekanje,da njegove postove pregleda moderator te da ih postavi ili ne.Administrator foruma može po imenu svakom od korisnika dodijeliti to ukoliko je potrebno nekom kritičnom forumašu.Vaše je samo da una ovom mjestu date svoj predlog za dotičnog člana i to će biti odrađeno.

Sretno!

Idemo dalje
Korisnikov avatar
Administrator

Postod zagi988 » 04 Avg 2010 12:51

Ima jedan mali problemček. Kad se recimo novom forumu pokuša pristupit s mobitela, preko recimo programa Opera Mini, nemože se ulogirat.
Idem na Prijava, upišem sve i onda kad kliknem na Prijava opet me vrati na isto. I tako u nedogled. S starim forumom nije bilo takvih problema.
Moji željeznički filmići
drstoka je napisao:_ebo ih V8 motor :roll:
Korisnikov avatar
zagi988
Moderatori

Pridružio se: 16 Mar 2010 00:39

Postod Administrator » 04 Avg 2010 13:56

zagi988 je napisao:Ima jedan mali problemček. Kad se recimo novom forumu pokuša pristupit s mobitela, preko recimo programa Opera Mini, nemože se ulogirat.
Idem na Prijava, upišem sve i onda kad kliknem na Prijava opet me vrati na isto. I tako u nedogled. S starim forumom nije bilo takvih problema.

Kolega zagi988 neznam u čemu je tvoj problem.Sinoć sam sa moba na radno mjestu ulogirao se bez problema i postao ovaj post:

Slika

Vjerovatno se nešto dešava tvojim mobitelom ili internet vezom koju koristiš :hm:
Korisnikov avatar
Administrator

Postod zagi988 » 04 Avg 2010 20:13

Isto tako je i s SSH forumom. A na sve ostale mogu normalno. Nebi reko da je do moba...
Moji željeznički filmići
drstoka je napisao:_ebo ih V8 motor :roll:
Korisnikov avatar
zagi988
Moderatori

Pridružio se: 16 Mar 2010 00:39

Postod Administrator » 04 Avg 2010 20:55

Kolega zagi ukoliko sam mogao ja da uđem preko moba nije mi jasno zašto to kod tebe nemože.Pokušaću da provjerim pa ti javim :gore:
Korisnikov avatar
Administrator

Postod Administrator » 04 Avg 2010 20:59

Kolega zagi988 pokušajte ovu adresu unijeti možda imate onu staru na mobu putanju koju smo promjenuli pa mi javite jeste li uspijeli nova putanja do foruma je:

http://www.nsm-nis.com/forum1

A stara je bila :

http://www.nsm-nis.com/forum

Probajte novu pa mi javite ide li
Korisnikov avatar
Administrator

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel