Problem

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Problem

Postod Toni » 20 Jul 2009 09:05

Problem oko postova sam JA napravio, jer sam prilikom prebacivanja teme:"vagoni željeznice Crne Gore" u podforum VAGONI greškom obrisao. Admin je odmah obavešten,kontakt je ostvaren i radi se na tome da se sve to vrati koliko je moguće, tako da nema mesta panici i naelektrisanom stanju. Pozz
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod Administrator » 21 Jul 2009 18:54

Stanje sa postovima nije relevantan pokazatelj na koji se pozivao Stajs više puta, obzirom da su postovi promenljiva kategorija, isti se spajaju, modifikuju i njihov broj varira u rasponu od 1 - 50 u zavisnosti od apliciranja korisnika na forumu.
Relevantan podatak se odnosi na broj foruma, podforuma i delimično tema, jer opet iste uređuju više faktora na forumu.
Još uvek smo na pregledvanju baze i pronalaženju mesta na kom je Toni napravio nepredvidiv faktor premeštanja postova i brisanja (nenamerno) i u nadi da prilagodi postove. Ukoliko budemo uspeli da vratimo bar deo obrisanih postova bićemo i mi zadovoljni.
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Stajs » 15 Avg 2009 14:07

Administratoru
U Podforumu Zeleznica uzanog koloseka,kao moderatora,pored Vladimira, stavite nick JZ811 !!!

Hvala
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod Administrator » 15 Avg 2009 18:02

Administratoru
U Podforumu Zeleznica uzanog koloseka,kao moderatora,pored Vladimira, stavite nick JZ811 !!!

Predloge za promenu statusa članstva u buduće šaljite isključivo na pvt ili na e-mail otpravnik@gmail.com, da bi smo što pre sagledali vaše zahteve. Postavljanje moderatorskog statusa nipošto ne spada u tekuće probleme.
Vrh Everesta je tačka gde prestaje Zemlja a počinje Nebo
Korisnikov avatar
Administrator

Pridružio se: 04 Feb 2009 04:50

Postod Stajs » 02 Sep 2009 10:57

Od ponedeljka 7.09.2009 doci ce do promene moderatorskog statusa,svima onima kojih dugo nema na forumu a i onima koji se mesecima nisu oglasili nijednim postom !!!!!!!

Edit by 'adžija:Od kog ponedeljka će se to desiti??? Hajde napravi to više.Ima ljudi koji nisu kročili na forum a kamoli nešto,nedaj Bože,postovali,a imaju zvučnu titulu moderatora.Metla MORA da radi Miroslave i to pod hitno!!!
I slažem se sa Duletom u potpunosti!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Postod Toni » 03 Sep 2009 15:02

[youtube]0nahyfyZOrk[/youtube]
E ovo je super. Jeste stavljeno u Problemi, ali problema stvarno nema sto se ovoga tice. Svaka cast !!
Samo nastavite sa inovacijama ;tapsh;
Korisnikov avatar
Toni

Postod dulevoz » 05 Sep 2009 19:37

Stajs je napisao:Od ponedeljka 7.09.2009 doci ce do promene moderatorskog statusa,svima onima kojih dugo nema na forumu a i onima koji se mesecima nisu oglasili nijednim postom !!!!!!!

Meni jedna stvar zaista nije jasna, kako jedan forum u razvoju moze imati vise moderatora/urednika nego ostalih korisnika, a ni odnos moderatora i globalnih moderatora ne odstupa mnogo???

Pozdrav,
Drhtao sam od uzbudjenja, kada sam video kakvu sam fotografiju napravio, a plakao kada sam video sta sam propustio...
Ipak nema lepse pruge od Beograd-Bar!

Pridružio se: 06 Feb 2009 15:31

Postod Toni » 05 Sep 2009 20:03

To će Stajs da ti objasni.
Korisnikov avatar
Toni

Postod milanj » 10 Sep 2009 18:47

Milsim da treba da se pošalje masovni majl onima koji imaju 0 do 10 postova do sada, da ih podsetimo da su se ovde učlanili i da ih pozivamo da se druže ovde sa nama! :)

Pozdrav, Milan!
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Postod Stajs » 15 Nov 2009 01:24

Zasto se danima ceka na aktivacijski mail novih forumasa ??? Mnogi zbog toga i odustaju od foruma,te ne zele da dolaze !!! Toliko o dnevnom updateu koji admin i "njegova ekipa" rade,za sta su debelo pretplaceni !!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel