Koooordinacija!!!

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Koooordinacija!!!

Postod hadzibane » 04 Nov 2009 12:04

Moj mozak sasvim solidno radi i uvek u pravom pravcu!
U to budi siguran.
Pročitaj 47 puta ono što si napisao pre nego što pisanije postaviš.
Imam osećaj da dobar deo moderatorskog Tima NSM Niš razmišlja kao moja malenkost.Ti,u suštini NIŠTA nisi pod milim bogom napisao na ovom Forumu.Samo kenjaš ovde u mod panelu o kooooooordinaciji i slično,a kad treba postati neku sliku,prigodan tekst tebe u toj priči nema!Razmisli malo dečače o tome ili :bes: da ljudi koji ovo ovde čitaju ne čitaju tvoje litanije,prozivke etc.A nisu dužni ni da čitaju moje,ponekad drske,odgovore Tebi.
Pošto znam da je Tvoja ali UVEK poslednja,ostavljam Ti završnu reč.Jebe mi se šta ćeš da pišeš,noćas sam dosta dugo imao konflikt savesti:da li uopšte da Ti odgovaram ili ne...
Zajebao sam se!Nisam hteo da Te banujem,već da Te opomenem da ne sereš k'o grlica kao i uvek,izvinuo sam Ti se na NENAMERNOJ greškii sad Ti se izvinjavam,ali ne očekuj da Ti se kao Milo Đukanović izvinjavam 5 puta i to javno.
Toliko.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod Gruber!! » 04 Nov 2009 12:22

Pozdrav!!

'NIŠTA nisi pod milim bogom napisao na ovom Forumu'

hajde malo pročačkaj pre nego što lupiš ovako....
ništa neću više reći, je nisam od onih ložača i potpaljivača koji vole sukob interesa.
a Ti nemanja, stavi malo prst na čelo - od 545 tvojih postova, alkohol se na ovaj ili onaj način provlači u 328!!! /prebroj sam kad stigneš/. Toliko o litaniji, tlapnji i palamuđenju!

pozdrav svima,

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod hadzibane » 04 Nov 2009 13:18

Mmmmm,opet Ti i alkohol...Kako mi ideš na vršnjaka sa takvim nenormalnim konstatacijama!!!
I nisi ništa napisao!!!Je li tu bilo nešto konstruktivno?Mudro?Poučno?Pametno?Nisam baš video,a sad da se podsećam ne pada mi na pamet...A ako jesi-sjajno! :tapš:
A ako misliš da sam ja ložač i potpaljivač koji voli sukob interesa GADNO si se zajebao!Loša procena dečače.Ti si ekonomista pa znaš kakva je situacija kad se nešto loše proceni. A ako me za DVE godine druženja nisi procenio,e onda stvarno...
Sad stvarno ENDE!

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod dzelajlija » 04 Nov 2009 14:53

Upucaj ga sad....UPUCAJ GA SAD...
dzelajlija

Pridružio se: 11 Maj 2009 14:03

Postod hadzibane » 04 Nov 2009 21:55

A da mi zaključamo/zaboravimo ovu temu koja se pretvorila u nepotrebno prepucavanje i otvorimo novu?!Konstruktivnu,naravno???!!

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod dzelajlija » 09 Nov 2009 23:09

e nemoj jos malo...bas interesantno... q/nzu ,da vidimo sta ce celavi da izjavi u svoju odbranu...e a nema ga da se javi... q/34678 ,moram da preuzmem neke radikalne mere... q/131
dzelajlija

Pridružio se: 11 Maj 2009 14:03

Postod hadzibane » 04 Dec 2009 15:21

Замрла тема...Е јебига... q/kuttz

Нема Сере да се јави...
А жао ми...Баш волим да размењујем мишљења са специменима из егзотичних крајева као што је Земун.Мада је он сад на привременом раду у Београду,али Земунац је увек Земунац/на латинском:Prostakus Urbanus/...

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod Toni » 15 Avg 2010 20:22

Gospodo moderatori...[blink]dajte Dukiju opomenu [/blink] u vezi tog "nacionalističkog " teksta koji je uputio Džandži.
Neznam šta je i gde pisao pa ne bih ja da se mešam,a neko će od vas morati to da uradi i to što pre kako bi sačuvali ugled foruma i zvanja moderatora.
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod Stajs » 15 Avg 2010 23:48

Toni je napisao:Gospodo moderatori...[blink]dajte Dukiju opomenu [/blink] u vezi tog "nacionalističkog " teksta koji je uputio Džandži.
Neznam šta je i gde pisao pa ne bih ja da se mešam,a neko će od vas morati to da uradi i to što pre kako bi sačuvali ugled foruma i zvanja moderatora.

Danas sam se kontaktirao sa 441-704,obrisan je deo posta koji zaudara na ono sto nikada nece zaziveti na ovim stranicama a duki je poslat na sedmodnevno hladjenje !!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod Toni » 16 Avg 2010 10:01

Stajs je napisao:
Toni je napisao:Gospodo moderatori...[blink]dajte Dukiju opomenu [/blink] u vezi tog "nacionalističkog " teksta koji je uputio Džandži.

Danas sam se kontaktirao sa 441-704,obrisan je deo posta koji zaudara na ono sto nikada nece zaziveti na ovim stranicama a duki je poslat na sedmodnevno hladjenje !!!!

Na kakvo hlađenje misliš???
Ne vidim u mod.panelu da je Duki sankcionisan. Ako vi nesmete da ga ohladite na 7 dana, ja ću.
Jedino ako si pod hlađenjem podrazumevao nešto drugo. Suviše dobro je krenuo forum od kako si doveo i novog admina da bi sad jedan covek sve to pokvario, bez obzira da li je to neki lider ovog sindikata i sl.
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel