Koooordinacija!!!

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Koooordinacija!!!

Postod hadzibane » 19 Sep 2009 16:40

Tako ti je to moj Džedalju...Nemoguće je pojedincima objasniti neke momente koji,očito,nisu u njihovoj percepciji razmišljanja,pogotovo ako ili kad im je oduzeta upotrebna dozvola za mozak...

Sve ovo jeste za smejanje ali i za plakanje.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Re: Ostavka/Koordinacija

Postod hadzibane » 16 Okt 2009 16:27

NEMA OSTAVKE!!!!!!!!!!!!
Za.ebi te divane!
Vraćaj se na Forum ili ću J A K O da se naljutim!!!
Ja sam tri i kusur meseca,što zbog posla,što zbog privatnih obaveza,što zbog tehničkih problema bio odsutan,ali sam se vratio. I ti ima da se vratiš!Nemo' da me za.ebavaš!!!
Hajde da se krene ispočetka! Nismo deca...Taman je krenulo kako treba.
zato sam otključao ovu temu.
Još nešto;SVAKO brisanje postova,banovanje i/ili bilo kakve sankcije bez dogovora sa kolegijumom Moderatora,smatraću kao najgrublje kršenje pravila Foruma! Demokratija,gospodo,demokratija pre svega! Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje u skladu sa Pravilnikom Foruma. Ne želim da mene ljudi ruže zbog toga,a da budem kriv po narodnoj:"Nit' luk jeo , nit' luk mirisao".
Toliko!
Hadžibanetov post sam prebacio ovde jer smatram da postove ovakve sadržine trebaju rešavati moderatori a ne opterećivati ostale članove . Nemanja, nadam se da nemaš ništa protiv? Pozz ...Toni.

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod Gruber!! » 16 Okt 2009 16:36

ajde sada meni neukome objasnite šta se dešava, ko je šta, gde, kada i zašto brisao????
i zašto je stajs povukao nogu?????
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod dzelajlija » 16 Okt 2009 23:13

jooooooooooooooo ovaj neuk,onaj nepismen,ovaj otiso,onog zabole za sve,onaj ne razume,onom treba da se nacrta ,ma nema nista jebi ga ...propala stvar,sto nije cetres prva pa svi uza zid...jebi ga,,,
ma cemu sekiracija....saobracaj je ziva stvar....ziveli
dzelajlija

Pridružio se: 11 Maj 2009 14:03

Re: Ostavka/Koordinacija

Postod hadzibane » 27 Okt 2009 16:51

hadzibane je napisao:NEMA OSTAVKE!!!!!!!!!!!!
Za.ebi te divane!
Vraćaj se na Forum ili ću J A K O da se naljutim!!!
Ja sam tri i kusur meseca,što zbog posla,što zbog privatnih obaveza,što zbog tehničkih problema bio odsutan,ali sam se vratio. I ti ima da se vratiš!Nemo' da me za.ebavaš!!!
Hajde da se krene ispočetka! Nismo deca...Taman je krenulo kako treba.
zato sam otključao ovu temu.
Još nešto;SVAKO brisanje postova,banovanje i/ili bilo kakve sankcije bez dogovora sa kolegijumom Moderatora,smatraću kao najgrublje kršenje pravila Foruma! Demokratija,gospodo,demokratija pre svega! Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje u skladu sa Pravilnikom Foruma. Ne želim da mene ljudi ruže zbog toga,a da budem kriv po narodnoj:"Nit' luk jeo , nit' luk mirisao".
Toliko!
Hadžibanetov post sam prebacio ovde jer smatram da postove ovakve sadržine trebaju rešavati moderatori a ne opterećivati ostale članove . Nemanja, nadam se da nemaš ništa protiv? Pozz ...Toni.

Sve je OK Toni druže moj!Pravilno si postupio!

@Pero: Očito je došlo do nekog "sukoba interesa" via Stajs against Neša + Admin , pa je tu nešto "puklo". Šta...u to ne ulazim.
@Miki: Jebiga,situlacija je tak'a (// ...Strašno.K'o deca smo,ali... Ipak se okreće , reče neko pametniji od nas...

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod dzelajlija » 27 Okt 2009 23:03

Nista Hadzijo nam ne ostaje no litar litar....
dzelajlija

Postod hadzibane » 28 Okt 2009 15:27

dzelajlija je napisao:Nista Hadzijo nam ne ostaje no litar litar....

Naravno Druže moj;kilo belo+kilo sode pa tako x 7 = Jebe nam se za sve!
To će da uradimo 10.11. Tad sam rođendandžija i 99% dolazim u Niš da slavim.Već mi miriše na kolektivno samoubistvo roštiljem i tekućim pitanjima....Razmatram i druge termine,da se svi nekako uklopimo/Toni,Stajs,Ti,Stoka,tj Stole,Ja i ko još 'oće/Bićemo u kontaktu.
Nema ništa do tice prasice i domaćeg vina/koje već naručujem,samo će biti problem to dopremiti u komadu na Jug iz dva razloga.Kad sam bio mlađan momak ja,ono što je prilikom izjedanja praseta curilo niz' bradu zvalo se mast ;,;, .Holesterol je izmišljen kasnije. :mrgreen:
Ajd' živeli!

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod dzelajlija » 28 Okt 2009 20:05

E sad bih ja trebalo kao Damir da stavim onu sirenu za uzbunu na glavu pa da te jurim po forumu da ti saopstim kao moderator da je ovo sve malo VAN TEEMEE...ali slusaj,kao covek cu da ti kazem da ti je ideja extra...zdravo bili pa se vidimo. :tip:
dzelajlija

Postod Toni » 29 Okt 2009 14:10

dzelajlija je napisao:E sad bih ja trebalo kao Damir da stavim onu sirenu za uzbunu na glavu pa da te jurim po forumu da ti saopstim kao moderator da je ovo sve malo VAN TEEMEE...ali slusaj,kao covek cu da ti kazem da ti je ideja extra...zdravo bili pa se vidimo. :tip:

A odakle ti to da je Hadžija otišao van teme?????
Pa hoće čovek da koordinira, zato i sprema prase i piće. I to je jedan vid koordinacije između moderatora. :starac:
:cmeh: :cmeh: :cmeh:
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod hadzibane » 30 Okt 2009 14:34

Eto,vidiš Miki kako Toni zna! :yess: Neka...Mlad si imaš kad da naučiš,hehehe.Uzgred...Ima li još one Topličke lepote na lageru ili si sve popio.Ako nema,vikaj na vreme da Ti prate kilo-tri iz zavičaj.Z ' uzvrat ja ću da ti donesem mojih ruku delo.Zove se When a blindman cries :lol: :lol: ))) Sve iverci otpadaju posle 3-4 čaške...
Eto,to je koooooooooooordinacija! :jc:

Korisnikov avatar
hadzibane

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel