Koooordinacija!!!

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Re: Koooordinacija!!!

Postod Gruber!! » 10 Mar 2009 20:29

Pozdrav!!

NEKADA se zvala tako!!!!!!!!!!!!!!!!!
To 'nekada' se završilo jako ružno pre 19 godina ako se dobro sećate!!!
I to 'nekada' je bilo sve sklepano na krivoj nozi, uz krivu pamet!!
I to 'nekada' je otišlo u kanal u oblaku dima, vatre i truleži!!
Od tada vidim 6 novih železnikih uprava sa 6 novih naziva a primećujem da ovaj forum finansira i PLAĆA sindikat koji je pri Železničkoj upravi u Srbiji, gde je službeni jezik Srpski, sa 2 pisma u upotrebi!!!!

ne shvatite me pogrešno, ne lajem ja protiv nikoga i ne smeta mi apsolutno niko, smeta mi i malo bode oči nešto što se zove uvlačenje u guzicu i šlihtanje!!
A ti, TURNERU, kad već toliko kenjaš, što ne otovri temu o kosovskim železnicama na albanskom jeziku???? Ponekad umeš da budeš gori i od samog Haga sa svojim 2strukim standardima i beskrajnim pro-sranjem!!!

pozdrav,

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod milanj » 10 Mar 2009 20:50

Ovo ne vredi komentarisati!!!

Dace bog da se vrati Jugoslavija, ili da makar svi mi koji jos nismo usli u Evropsku Uniju u nju udemo sto pre!!!

Pozdrav!
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Postod Boris712 » 10 Mar 2009 20:56

Gruberu,

Vama kanda sve smeta... :roll:
Jedino sto meni smeta je ovo Vase ponasanje.

Lijepi pozdravi ;) ,

Boris712
Boris712 - Moderator
MACOSA baš je bona kad je voza majstor Bora
Korisnikov avatar
Boris712
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:30

Postod hadzibane » 10 Mar 2009 20:58

Gruber!! je napisao:Pozdrav!!

NEKADA se zvala tako!!!!!!!!!!!!!!!!!
To 'nekada' se završilo jako ružno pre 19 godina ako se dobro sećate!!!
I to 'nekada' je bilo sve sklepano na krivoj nozi, uz krivu pamet!!
I to 'nekada' je otišlo u kanal u oblaku dima, vatre i truleži!!
Od tada vidim 6 novih železnikih uprava sa 6 novih naziva a primećujem da ovaj forum finansira i PLAĆA sindikat koji je pri Železničkoj upravi u Srbiji, gde je službeni jezik Srpski, sa 2 pisma u upotrebi!!!!

ne shvatite me pogrešno, ne lajem ja protiv nikoga i ne smeta mi apsolutno niko, smeta mi i malo bode oči nešto što se zove uvlačenje u guzicu i šlihtanje!!
A ti, TURNERU, kad već toliko kenjaš, što ne otovri temu o kosovskim železnicama na albanskom jeziku???? Ponekad umeš da budeš gori i od samog Haga sa svojim 2strukim standardima i beskrajnim pro-sranjem!!!

pozdrav,

Petar

To NEKADA su zagovornici sranja i prokletog rata i paleži na brzinu razjebali i rasturili!
To NEKADA je tvom đedi davalo mogućnost da se iživljava nad,uglavnom,nevinim ljudima po UDB-inim kazamatima/jedna od negativnih pojava TOG NEKADA.../!
To NEKADA su krvlju sačinili ljudi koji su mislili da je sve moguće ostvariti svojim radom,poštenjem i znanjem!
To NEKADA su skotovi sa obe strane poslali u dim u obliku vatre i truleži.Nisi bio u toj priči,pa nemoj pričati pričice iz nepričave!Mali si bio i ne kaki preveč :mrgreen:

Ovaj Forum nije forum OBRAZ-a već Forum NSM NIŠ,ovde ta tvoja priča nacionalističkog tipa ne pije vodu!Nikom se,konkretno ja ne uvlačim u guzicu i ne šlihtam,već ti dečače razmisli o čemu pišeš.Ti si vukao kesu po prašini dok su pojedinci zalud gubili glavu i da sad dozvolimo da nam TI držiš vakelu???!E,brate"Srbine"-to NE MOŽE!!!
Kraj sa moje strane.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod Gruber!! » 10 Mar 2009 21:44

Pozdrav!!

to nekad je bila nakaradna tvorevina na veštačkim osnovama...
to nekad je moj deda krvlju platio guleći kamen na golom otoku a ne iživljavajući se na nevinim ljudima već jureći zaostale ustzaše po velebitskim vukojebinama...
to nekad je nastalo iz krvavog građanskog rata vođenog 1941-1945 zahvaljujuću debeloj podrđci moskovskog kasapina...
to nekad se moralo kad-tad raspasti jer je od samog starta bilo trulo...magla tipa crveni pasoš, život u blagostanju, ne radeći ništa a biti plaćen a na konto kredita je velika prevara koju ti i tvoja generacija nije na vreme uvidela jer je zaslepljena pevala ćopavom zagorcu i klanjala mu se na stadionu JNA /koji je gradio moj drugi deda, pukovnik JNA/... i sada nam držite slovo, kenjate kako je sve bilo divno, krasno i fenomenalno...kurac moj je bilo tako, trebali ste biti svesni da to ne može doveka trajati i da će, kad pukne, boleti...a za neostvarene životne ambicije, načeto zdravlje i pokidane nerve - sam si kriv, momče, niko te nije zeznuo koliko si sam sebe mogao zeznuti, to je od uvek bilo i tako će biti...

niko nije rekao da je ovo forum obraza i nema ni 'N' od nacionalističke tlapnje!!! ako je nacionalističko sviranje činjenica da sam tražio da najnormalnije promeniš nazive 2 jebene teme, onda se ja, batice, povlačim, jer sam, očigledno, lud pored zdrave pameti!!

a to ko je gde i kada vukao kesu...glupa analogija...da si/ste bili na vreme pametniji, ne bi bilo gubljenja ničije glave!! I ne držim ti vakelu, samo ti kažem istinu, 1:1...pa, sad, ona boli, jel??

a, opet, ako je čačnuta sujeta i načet ego /ne moj, da se razumemo!!/, pa stiže takva reakcija...onda je, moj TURNERU, gadan problem...i, taj problem nije u mom dvorištu...

zaboravite na ovo što sam tražio promenu naziva...neka stoji na esperantu ili na valonskom...
ionako je cilj sveopšta integragija, zar ne??

pozdrav,

Petar
Gruber!!

Postod Boris712 » 10 Mar 2009 21:49

A ko Vam je to TURNER :?:
Boris712 - Moderator
MACOSA baš je bona kad je voza majstor Bora
Korisnikov avatar
Boris712
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:30

Postod milanj » 10 Mar 2009 22:01

Gospodine Grubere, neznam šta nam stim hoćete da kažete?!

Dali stim postom želite da kažete da je železnički saobraćaj za vreme SFRJ bio lošiji od današnjeg?
Dali stim postom želite da nam kažete da se sada živi bolje nego tada?
Da su ljudi kao Šešelj, Mladić i sl. neki kao Heroji koji su se kao borili za srpski narod?
Šešelj i sl. u Srbiji, Hrvatsku i itkd. su na pravom mestu, a to jeste zatvor!!! Ubijali su Hrvate,Srbe itkd., i sve one koji mislu da su neki heroji neka ih SRAMOTA!!!
I sa pravom sadašnja vlada u Srbiji želi da se Mladić izruči Haškom Tribunalu, jel ako se on tamo nađe onda će Srbiji a i celom Balkanu biti mnogo bolje!
Ulazak SRB, CG, HR, BIH i MK u EU je potrebna, da se makar malo bolje živi! A Kosovo i Vojvodina će da uđu takođe u EU kao Autonomne Pokrajine unutar Srbije!

Pozdrav, Milan!

P.S.: Izvinjavam se što ulazim u politiku!
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Postod hadzibane » 10 Mar 2009 22:13

Boris712 je napisao:A ko Vam je to TURNER :?:

Nacrtaće ti to gospodin koji samo zna da se povlači/kad naravno nacionalistički zakuva-ili već BILO kako/.Nemam volje da se raspravljam sa"pametnijima od sebe" i UDB aškim unucima koji sad po svemu što su im dedovi gradili sad uredno seru...
Toliko o svađi i propuštenim divanima.Svaku sledeću političku insinuaciju BRIŠEM!!!Niko NI OVDE nije dužan da ova sranja čita.Tek toliko da se zna!!!Tema je koooooordinacija ,a ne ovo što se pretapa po postovima i koje je iscenirao zemunski patriota.

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod Gruber!! » 10 Mar 2009 22:51

Pozdrav!!

Borise: TURNER će ti se sam otkriti, ne sekiraj se uopšte oko toga, tu je on, večito tu...

MIlane: mlad si momak, izgleda da nisi nešto pomno istraživao tragičnu istoriju države Jugoslavije...
da ti odgovorim prvo: železnički saobraćaj je bio mnogo bolji za vreme bivše SFRJ, tačka.
ranije se živelo bolje ALI na veštačkim osnovama!!! Imao si nešto što se zvalo državna KOMANDITNA provreda, jedan etatističko-birokratski sistem koji nije bio zasnovan na tržišnim principima već na principima ekonomije obima! raspored i raspodela ostvarenog dohotka bila je strog kontrolisana od strane partijsko-birokratskog aparata...tu je posao bio garantovan svima, bez obzira koliko on bio sposoban ili nesposoban. postojalo je nešto što se zvalo radnički saveti, gde se na sastacima večito mlelo, presipalo iz šupljeg u prazno i nikada ništa nije radilo...imao si 4-5 jakih firmi /državnih, naravno/ koje su ili izvozile oružije ili gradile po svetu /Jugoimport, Energoprojekt, planum, Prvi partizan, Generalexport.../...pare koje su stizale su odmah raspoređivane a sledeći način: Vojska, UDBA, partija, pa, na poslednjem mestu tek - narod... ćopavi zagorac je to mudro smislio: imao je JNA i UDBU od koje niko nije smeo da pisne, gurao je narodu nešto u džep tek toliko da ga narod obožava do imbecilnosti..tada ti je radno vreme bilo od 7 do 15h, prva 3 sata si na poslu čitao novine, ispijao kafe, mlatio praznu slamu /uglavnom je to tako bilo u ogromnoj večini firmi iliti - preduzeća i kombinata/, imao si metar dana odmora, regrese, viškove, razne p.materine, skoro sigurnu gajbu od države....i, ako je sve to tako bilo idealno /a nije/, zašto se raspalo??? evo zašto: OD SAMOG STARTA JE BILO NA TRULIM, ĆOPAVIM NOGAMA!!!!!!!!! 2 jedine poluge koje su to održavale čeličnim stiskom bile su JNA i UDBA. ceo sistem je bio tako postavljen da se morao raspasti i to po nacionalnim šavovima JER JE I NA NACIONALNIM ŠAVOVIMA BIO NAKRIVO NASAĐEN!!!!!! ako te bude zanimalo kako, rado ću ti objasniti...

dalje...da prethodna garnitura političara nije rasturila zemlju /a nije je ona rasturila, zemlja je raskantana usled sukoba i nepoklapanja viših geostrateških interesa zbog kojih je, inače, i nastala!!/, neka sledeća bi sigurno...
da ja tebe sada nešto pitam - znaš li ti uopšte kako je, kada i zašto počeo rat u SFRJ?? Sećaš li se ustavnih promena 1990 i 1991 u Sloveniji i Hrvatskoj?? Sećaš li se koji su sve događaji prethodili tom građanskom krvoproliću?? zapamti jednu stvar - kada se negde odigrava građanski rat, nikada rivicu ne može da snosi samo jedna strana već svi učesnici!!
da te pitam još nešto - zašto u zatvorima i na dugogodišnjim robijama nisu ljudi kao što su Stipe Mesić /taj je otvoreno rekao 1991. 'moj zadatak je gotov, SFRJ više ne postoji'/, Haris Silajdžić, Ante Gotovina, Mirko Norac, Vladimir Šeks, Rahim Ademi, Hašiš tači, Ramuš Haradinaj, Naser Orić....???

A ti TURNERU, dobro sada slušaj:

- ovo je podforum za moderatore
- nisam ti ja Krasni ili Damir da tako razgovaraš sa mnom
- ovde se može /valjda???/ slobodno raspravljati o stvarima koje su bitne za funkcionisanje istog
- ovde sam i ja neki globalni moderator pa može da me malo zasvrbi ruka pa da obrišem bar 200 tvojih postova koji nemaju veze sa mozgom!!
- momak je lepo pitao, lepo sam mu i objasnio
- 'zemunski patriota' se NIKADA nije povukao iz diskusije kao neka pizda!!! I to svi jako dobro znate!!
- ako nemaš volje za kvalitetnu raspravu, onda ućuti i ne talasaj!!
- moj deda UDBAŠ se sam odrekao sistema onog momenta kada je video kuda sve to vodi i kada je 'spakovan 1949. drugi deda se posrao i pljunuo na taj isti sistem 1981 ali mu nisu smeli ništa jer je bio nosilac 4 ordena za hrabrost. Znaš li šta su mi obojica govorili?? J*beš, sine, sve ovo, sve je laž, pogrešnom smo se bogu klanjali 50 godina, još ćemo mi propljuvati zbog ovoga'. da nisu, možda, pogršili???

Tražim da mi se odgovori zašto naziv 2 teme ne može biti promenjen???
milite li da bi na nekom nemačkom forumu posvećenom železnici u odeljku za ŽS pisalo 'železnice Srbije' ili Serbischen Bahn'???

mislite o tome!!

pozdrav,

Petar
Gruber!!

Postod hadzibane » 11 Mar 2009 08:59

Ti uzmi pa obriši postove...Ništa drugo i ne znaš,već samo da brišeš,demagogišeš,prozivaš,kenjaš i glumiš ibermenš lika koji je najpametniji na celom svetu...Ma šta,svet je mali...na celom univerzumu....Čitam ovu tvoju litaniju ispred i mogu samo reći : No comment...Ti si dečko čudo!Pogrešio si zanimanje.Bilo bi ti bolje da pređeš u istoričare.takvi se sad traže.Čavoškog pod ruku pa talasaj koliko ti Bog hoće.
Ali da Ti odgovorim na pitanje:
PRVO(i jedino):IMENA TEMA SENEĆEmenjati!!!tačka.
Kratko i jasno.

Korisnikov avatar
hadzibane

PrethodniSledeća

Povratak na Moderatorski panel