Koooordinacija!!!

Ovaj panel je isključivo namenjem brzoj komunikaciji između moderatora foruma. Ostali članovi ne mogu pristupiti ovom panelu niti isti vide na forumu. Dakle, poštovani moderatori, diskutujte slobodno o bilo čemu ovde, izvan foruma. Srdačan pozdrav! Administrator

Koooordinacija!!!

Postod Gruber!! » 02 Mar 2009 01:50

Pozdrav celokupnom bordu direktora!!

malo kasnim sa uključivanjem u celu priču ali, što je tu - tu je...
ne zamerite ako sam propustio - zanima me jedna jako bitna stvar - kako je organizovano koordinisanje rada moderatora i globalnih moderatora??
Drugim rečima - da li su moderatori i globalni moderatori međusobno 'istalili' parohiju u smislu - dogovorili se ko će pokrivati koji deo forumskih aktivnosti /ili, ako nisu, da li rade stihijski???/??
Dakle, kako se odoboravaju postovi /u slučajevima kada se dođe u sukob interesa/, kako se i ko briše iste /o5, u slučaju sukoba interesa/, ma kom nivou funkcionišu podmoderatori međusobno, itd, itd....??

Ja, kao novi globalni moderator, neću se mešati u tuđe dvorište bez prethodnog dogovora i neću javno prozivati bord direktora OSIM u slučaju direktno iskazane ogromne gluposti i nepismenosti /ipak moderatorski lobi treba da da primer ostalim cenjenim članovima/.
Konkretno - Nemanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 'čak šta više' je PLEONAZAM grozan i nikako dozvoljiva konstrukcija!!!!! ili ćeš reći 'čak' ili 'šta više'!!!!!!! Obrati pažnju!!!

mene zanima deo koji se odnosi na teme: fotografija, video, galerija i putopisi. U taj deo ću se najviše mešati /uslovno rečeno/, te molim već imenovane moderatore za ove teme da se malo izdogovaramo oko tehničkih detalja za koje vidim da su promakli...

naravno, ako negde primetim neku glupost ili sukob interesa /svi već jako dobro znate koliko sam na iste alergičan/, očekujte momentalnu beskompromisnu /čitaj: brisanje + banovanje/ reakciju sa moje strane

nadam se uspešnoj saradnji i dugovečnosti ovog foruma!!!!

pozdrav,

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Re: Koooordinacija!!!

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 10:59

Pero,ne baljezgaj nego radi svoj posao i mani se mene i prozivanja!
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod 441-704 » 02 Mar 2009 12:04

Pero,ne baljezgaj nego radi svoj posao i mani se mene i prozivanja!

:D :) :o :shock: :lol: :oops: :twisted: :roll:
yesterday is history...tomorrow is a mystery...today is fate
IF I WERE A TRAIN,I`D BE LATE AGAIN
Korisnikov avatar
441-704

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:18

Postod dulevoz » 02 Mar 2009 16:15

Nemanja, pazi sta pises, Pera ce te banirati :lol: :lol:

Pozdrav Petre,
Vidim da sam ja gore prozvani moderator nekih od doticnih foruma/vecine pomenutih foruma...
Stoga, da cujem, sta to ne stima u startu, ima li nesto da mu nije mesto tamo, ima li necega, sto je greskom zalutalo u pogresnu temu, i sl...
Imam li ja nekih propusta/verujem da imam, dzaba pitam, kod Pere niko nije idealan, pogotovo ja :lol:
Sa obzirom da je tvoje osnovno zanimanje fotografija, od skoro video, ocekujem da ces se u isto najvise mesati...
Nemoj me shvatiti pogresno, nemam ama bas nista protiv, cak je do neke mere i pozeljno da se strucno umesas!
Nadam se dobroj saradnji izmedju nas dvojice i da ne bude nikakvih nesuglasica!!! (naravno pritom da me kontaktiras ako si u mogucnosti, kada budes imao zelju da premestas, brises, opominjes i sl...)...

Ti si kudi kamo potkovaniji po pitanju fotografije i videa, godine iskustva, ja imam tek cetiri godine iskustva sa istim, ali bez obzira na to, imam i najveci broj snimaka/filmova i slika, verujem od svih korisnika, postavljenih na ovaj i stari forum. Medju njima ima i kvalitetnih radova, pa sam iz tog razloga i odabran za moderatora odredjenih podforuma.

Podforum GALERIJA oformljen je na moju inicijativu pre oko nedelju dana, a njegova namena ti je sigurno dobro poznata, kao i ostalim clanovima, bar se nadam :)

Puno pozdrava i zelim da saradnja bude na nivou!
Drhtao sam od uzbudjenja, kada sam video kakvu sam fotografiju napravio, a plakao kada sam video sta sam propustio...
Ipak nema lepse pruge od Beograd-Bar!

Pridružio se: 06 Feb 2009 15:31

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 17:12

Baniraće me,ali u utorak,eventulno u sredu...
Ma pita svašta...kakve bre parohije,kakve gluposti.Došao Vladika i nas jaganjce razvrstava po torovima...Lepo sam ja onomad rekao:Oberjaganjac :mrgreen:
Zna se ŠTA su ovlaštenja glob.moderatora,a šta moderatora.Ako nešto nije jasno tu je Skype,MSN ili telefon pa da se dogovorimo.Utrnuće mi prsti dok mu ne nacrtam :roll: :mrgreen: Brisanje tema,banovanje i sve ostale kaznene mere predmet su dogovora a ne jednostranog odlučivanja.
Dule,samo ti radi svoj posao kako si ga i do sada radio.

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod Gruber!! » 02 Mar 2009 18:06

Pozdrav!!

aman, ljudi, nista lose nisam mislio, sta se hvatate odmah kao da sam vam nabio prst u oko!!!
@dule: opusti se, sve je pod kontrolom, detalje na koje sam mislio cemo dogovoriti ubrzo, cim jos malo proucim najbolje nacine za plasiranje audio-video materijala radi doborobiti svih...ne sekiraj se...btw, videom se Petar bavi mnooooogo duze, od skora je tek usao u HD svet :mrgreen: :mrgreen:

A ti, manijace somborski, kad bi manje srao a vise se posvetio PRAVOPISU i negovanju LEPOG jezika negoli alkoholu i prezderavanju, svet bi bio cistije i mirnije mesto za zivot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ovo sto sam pitao nisam pitao za dzabe - postoji nesto sto se zove strategija, plan i nacin delovanja!!! mogu ti odrzati predavanje na tu temu i da ti ne uzmem 20% za tu akciju!!

evo zasto to pitam: globalni moderator sve parti i sve meri, jel...da li su 3 vec postojeca globalna moderatora vec izdogovarala sta prate i sta mere??? mani telefon, skype, msn i ostale forme komunikacije...kada se jednom nesto dogovori, to je amin /do prve sledece revizije/ i taj dogovor se postuje...a ne baljezga se uvek i svuda /ti znas o cemu pricam!!/

pozdrav,

Petar
Gruber!!

Postod hadzibane » 02 Mar 2009 18:39

Drago mi je kad me čistunac,čovek bez ijedne mane,dlake na glavi i belom kreč umesto sivom masom uči pravopisu i lepom ponašanju...Poslaću ti Wolf Crnogdžića da ti nađe apostrofe za slova i da te ukratko uputi u pravopis...ja sam to apsolvirao dok ti nisi bio u prvom petogodišnjem planu...
Ako me ti budeš učio strategiji,imam osećaj da ću proći kao general Custer kod Little Big Horn-a :roll: :mrgreen:
3 postojeća globalna moderatora prate CEO forum i SVE mere.Tako bi i ti trebao da pristupiš,a ne da kao po običaju kenjaš i mene trpaš u usta!

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod Gruber!! » 10 Mar 2009 18:29

Pozdrav!!

TURNERU, menjaj nazive tema: Slovenske železnice u Slovančke železnice ili Železnice Slovenije!!
i, Hrvatske željeznice u Hrvatske železnice!!

ako se S.I. G već gađa i malo uvlači in the pedu, ne moraš ti!!

pozdrav,

Petar
Gruber!!

Postod hadzibane » 10 Mar 2009 19:25

Ne menjam imena tema , a zapitaj se zašto...Treba li da otvorim temu koja će se zvati Ferovijare del Stato ili Osterajšer Bundesbanen ili Ukrajinskij Zeleznodorogi,samo da bi se zadovoljila tvoja srBska gramatičnost???
Teme ostaju pod imenom kako su imenovane.Ende.

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod milanj » 10 Mar 2009 20:16

Nevidim razlog zašto da se menjaju imena teme, pa da sve vas kojima to sme podsetim, naša železnica se nekada zvala:

Jugoslovenske Železnice
Jugoslovenske Željeznice
...

Tako da nema razloga zašto da menjamo imena tih spomenutih tema!!!

Pozdrav, Milan.
OČI SU JOJ MORE JADRANSKO, KOSE SU JOJ KLASIJE PANONSKO, SESTRA JOJ JE DUŠA SLOVENSKA, ONA JE JUGOSLOVENKA!!!
Korisnikov avatar
milanj
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 20:23

Sledeća

Povratak na Moderatorski panel